Son Dakika ! Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’ un Transfer Listesi Belli Oldu…

05 Haziran 2018 92 0

Fenerbahçe’de yeni başkanın belli olmasıyla birlikte gözler transfere çevrildi. Şampiyonluk özlemine son verecek ve ‘hücum futbolu’ oynayacak iddialı bir kadro kurmak isteyen başkan Ali Koç’un önünde 110 futbolcudan oluşan bir liste olduğu belirtiliyor.

Koç’un daha önce anlaştığı bir İngiliz firmanın her mevki için 10 futbolcu izlediği ve bu isimleri; yaş, kariyer, maaş, bonservis ücreti gibi bölümlerde raporlayarak yönetime sunduğu öğrenildi.

Barcelona’dan 3 tane oyuncu gelme ihtimali var

/ 6 Ali Koç’un koyduğu kriter gereği yaşlı yıldızlar yerine daha çok genç, yetenekli ve gelecek vaat eden, ileride satıp parasal olarak geri dönüş sağlayacak oyuncular transfer edilecek.
/ 6 Ali Koç, transfer edilecek oyuncuları sır gibi gizlerken, eski yönetici Selim Soydan, “Ali Koç’un Barcelona’dan 3 tane oyuncu alma ihtimali var. Böyle bir durum olduğunu iyi bir yerden duydum” dedi. Bu durum taraftarları heyecanlandırdı. Koç’un Barcelona Kulübü ile sıcak ilişkileri var.
/ 6 Yeni yönetimin önündeki en büyük engel UEFA kıskacı. Finansal Fair Play anlaşması gereği sarı-lacivertli kulüp gelir elde etmeden oyuncu alamıyor.
/ 6  Zararını da önümüzdeki sezon sıfıra düşürmek zorunda.
/ 6  Bu nedenle Ali Koç’u zorlu bir süreç bekliyor. Koç’un transfer için kaynağı kulübe sponsorlarla nakit girişi sağlayarak oluşturacağı belirtiliyor. (FOTOMAÇ)
BENZER KONULAR
YORUM YAZ